Kürtaj fiyatları

Kürtaj ücretleri İstanbul Avrupa yakasında en fazla sual edilen konulardan biridir. İstenmeyen gebelik insanın başına geldimi iki ayağı bir papuca girer ve öncelikle cebine saldırır ve acaba çocuk aldırma maliyetini karşılayabilecekmiyim , acaba kürtaj fiyatları çok mu pahalıdır , hamilelik haftasına göre gebelik sonlandırma ücretleri nasıl değişir gibi sorular otomatik olarak aklınızdan geçmeye başlar ve hemen ardındada kürtaj nasıl yapılır , en iyi kürtaj doktoru kimdir , vakum kürtaj nasıl olur , uyuşturma yapılır mı gibi işlemin detay soruları geçer. Bu yazımızda plan dışı hamilelikler sonlandırma zorunda olan yani henüz çocuk sahibi olacak durumu olmayan hastalarımıza ışık tutmaya çalışıyoruz, Kürtajın şartlarından başlayarak tüm detayları veriyoruz. Ayrıca jinekolojinin diğer önemli konusu olan kızlık zarı dikimi fiyatı hakkındada bilgi veriyoruz.


Kürtaj fiyatları

İstanbul'da kürtaj fiyatları 2020 yılı baharında yani Mart ayı ortalarında sıklıkla hamilelik haftanızın kaç hafta olduğuna bağlı olarak değişiyor. Örnekleme yapmak gerekirse cebinizden ne kadar kürtaj parası çıkacağını tespit edebilirsiniz sanıyorum , adet gecikmesi oldu ve gebelik testi yaptınız çift çizgi çıktı ise bu sizin gebe olduğunuzu gösterir ve 4 haftalık bir hamilelikle karşı karşıyasınızdır ve 4 haftalık kürtaj fiyatı yaklaşık ...tl civarıdır , ama 5 haftaya ulaştı iseniz bu sefer kürtaj ücretiniz ...tl olcaktır , yani 10 haftaya kadar adım adım artan bir maliyet söz konusu olur. 10 haftadan sonra yasal olarak kürtaj yapılması mümkün değildir , kürtaj yasasına göre 11 haftalık , 12 haftalık ve daha ileri gebelikleri için kürtaj yasağı söz konusudur.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bekaret tamiri sadece bizim memlekette değil nerdeyse tüm ülkelerde yyagın olarak yapılmaktadır , son 2000 yılından sonra çok popüler olan ve halen gittikçe artan bir talebe sahip olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da ....tl civarıdır , buna karşılık eski bir yöntem olan geçici kızlık zarı dikimi ücretleri kalıcıya göre az daha ucuzdur , ama daha kompleks ameliyatlar olan vajina daraltma ameliyatı ve kızlık zarı dikimi aynı seansta fiyat olarakta daha yüksektir , keza çift kat flep yöntemide üst seviye operasyonlardandır.
.

Bu blogdaki popüler yayınlar

En iyi kürtaj doktoru İstanbul 2020

En iyi kürtaj doktoru

İstanbul'da isteğe bağlı kürtaj yapan hastaneler 2020